Новинки

Suzuki презентує новий S-CROSS

Информация размещена на правах рекламы:

Відбулася світова онлайн прем’єра абсолютно нового S-CROSS від Suzuki. Новий S-CROSS поєднує в собі сміливий стиль кросовера та комфорт міського автомобіля. Це потужний кросовер, що відповідає високим екологічним нормам та має сучасні функції безпеки, які працюють у поєднанні з новітньою онлайн системою моніторингу «Suzuki Connect». Крім того, в рамках програми розвитку екологічних технологій на європейському ринку, Suzuki також оголосила, що з наступного року розширить свою гібридну лінійку моделей.

Абсолютно новий S-CROSS

Абсолютно новий S-CROSS – це найновіша модель у лінійці повнопривідних кросоверів, яку створювала корпорація Suzuki Motor протягом більше ніж 50 років.

«Сміливий, витончений, універсальний. Абсолютно новий S-CROSS – це кросовер, який забезпечує всі ці три відчуття на дуже високому рівні», – зазначив головний інженер Сігеру Аояма на світовій прем’єрі.

Сміливий дизайн під будь-яким кутом підкреслює брутальність кросовера. Велика решітка кольору «рояльний лак», виразні гострі передні LED-фари, кожна з яких оснащена трьома окремими високоефективними світлодіодами, квадратні передні та задні колісні арки разом із чіткими срібними вставками спереду та ззаду передають агресивний позашляховий характер абсолютно нового SCROSS.

Suzuki презентує новий S-CROSS

Кросовер S-CROSS має складну технологію управління. Разом із системою регулювання крутного моменту, 1,4-літровий турбодвигун BOOSTERJET з прямим упорскуванням і м’яка гібридна система 48V SHVS, забезпечують високу ефективність та потужність.

Suzuki презентує новий S-CROSS

Технологія повного приводу ALLGRIP SELECT 4×4, нова мультимедійна система з 9-дюймовим тач-скрін дисплеєм та безліч передових систем безпеки додають задоволення та впевненість за кермом.

Suzuki презентує новий S-CROSS

Інтер’єр має тривимірний дизайн, який відповідає характеру потужного кросовера. У просторому салоні з комфортом розміститься 5 дорослих, а вантажне відділення має місткість 430 л, чого вдосталь для підтримки різноманітних активностей та подорожей на природу. Розсувний панорамний люк, додає ще більше яскравих вражень та насолоди від їзди.

На світовій прем’єрі президент Тосіхіро Судзукі з гордістю заявив:

«У Європі всі наші легкові автомобілі є «м’якими» гібридами, і ми розширимо та вдосконалимо нашу гібридну лінійку з наступного року новим «повним» гібридом (strong hybrid). У другій половині 2022-го року абсолютно новий S-CROSS також запропонує strong hybrid та сервіс «Suzuki Connect».

Suzuki презентує новий S-CROSS

Повністю новий S-CROSS буде вироблятися на заводі Magyar Suzuki в Угорщині та продаватися в Латинській Америці, Океанії та Азії, продажі в Європі стартують наприкінці року.

Читать также:  Яскравий дизайн і 700 км запасу ходу: розсекречено китайський електрокросовер для Європи

В Україні презентація моделі запланована на весну 2022-го року. Специфікації для українського ринку будуть відрізнятися від європейських. Більш детальна інформація з’явиться навесні.

Strong Hybrid

Suzuki презентує новий S-CROSS

Нова потужна гібридна система Suzuki поєднує в собі новий, нещодавно розроблений бензиновий двигун, який працює у парі з електричним двигуном-генератором (Motor Generator Unit MGU) і новою роботизованою автоматичною коробкою перемикання передач (AGS). Ця зв’язка забезпечує як звичайний гібридний режим руху, так і рух у режимі EV-mode, виключно за рахунок тяги електричного двигуна для забезпечення максимально низької витрати палива. Навіть на низьких оборотах потужний високоефективний електричний двигун може плавно рухати та прискорювати автомобіль, а також забезпечити пересування автомобіля (рух виключно за рахунок електричного двигуна) під час повільної їзди в заторах, на круїзній швидкості та під час руху заднім ходом для ефективної роботи та мінімальної витрати палива.

Suzuki презентує новий S-CROSS

Однією з примітних особливостей нової системи є розміщення MGU на стороні вихідного валу трансмісії AGS, яка автоматично перемикає передачі і керує зчепленням. Завдяки цій конфігурації обертальний момент від MGU безпосередньо передається на карданний вал для безперервного рівного забезпечення крутного моменту на колесах авто під час перемикання передач, що надає відчуття плавного перемикання. Крім того, це допомагає збирати кінетичну енергію уповільнення та ефективно генерувати електроенергію, вимикаючи двигун і зчеплення під час уповільнення. Це у свою чергу збільшує запас руху в режимі EV-mode.

Suzuki презентує новий S-CROSS

Можна обрати між стандартним режимом та режимом Eco. У стандартному режимі MGU частіше допомагає бензиновому двигуну для більш активної їзди, у той час як режим «Eco» збільшує час руху автомобіля виключно у режимі EV-mode для підвищення ефективності використання палива. Новий strong hybrid буде доступний наступного року в Європі, спочатку на моделі Vitara, потім – на S-CROSS.

Похожие статьи

Проверьте также
Закрыть
Кнопка «Наверх»